Şirket Profili:

Umur Çelik  1 Ocak 1993 tarihinde dünyanın önemli ticaret merkezlerinden biri olan İstanbul’da Haluk Tansel tarafından kurularak faaliyete geçmiştir. Umur Çelik gerek Türk sanayisine, gerek Türk demir-çelik sektörüne hem mal temininde hem de yerli ürünlerin ülke dışına satılmasında her yıl giderek artan miktarlarda katkıda bulunmanın onurunu yaşamaktadır.

Umur Çelik, karbon çeliği, alaşımlı çelik ve paslanmaz çelik sınıflarında yarı mamuller, yassı hadde ürünleri, uzun hadde ürünleri, boru ve boru aksamları konusunda faaliyet göstermektedir. Ayrıca boru askıları, kompensatör, projeye göre dövme ve döküm parçalar vb. gibi sanayi için çok önemli ürünleri de Umur portföyünde bulundurmaktadır.

Umur Çelik başlıca petrokimya sanayi, otomotiv sanayi, enerji santralleri, mutfak eşyaları imalatı, endüstriyel mutfak imalatı, gemi inşa sanayi, inşaat sanayi, çelik konstrüksiyon imalat sanayi, beyaz eşya, kazan imalatı, çelik boru üretimi, izabe, döküm sanayi gibi sektörlere ve bunların yan sanayilerine girdi sağlamaktadır.

Umur Çelik kurucusu Haluk Tansel yönetiminde demir-çelik ve uluslararası ticaret konusunda çok deneyimli kadrosu ve uluslararası tedarik ağı ile en seri ve en iyi hizmeti vermenin gayretindedir. 2002 yılından beri Çin’de de faaliyette bulunmaktadır.

Umur Çelik’in hedefi, güvenilir ve süreklilik arz eden çalışma anlayışı ile Türk sanayisine “çözüm ortağı“ olmaktadır.

Umur Çelik sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Daha fazla bilgi ve talepleriniz için Umur Çelik’i arayınız.

 

site map90 212 279 69 00info@umur.com Tasarım ve Yazılım: GlobalMedya